Sanatsal duvar resmiyle sanatsal ev; Artistic home with artistic mural

Mood Works tarafından tasarlanan ve gururla sergilenen şık bir iç tasarımlı Shades of White, Varşova, Polonya’da bulunan çağdaş bir konuttur.Mimarların açıklamalarına göre, projenin ana amaçlarından biri binanın orijinal düzenini korumaktı. Duvar düzenindeki bazı küçük değişikliklerle alana yeni bir ifade tarzı ve momentum kazandırmak
ve ışıklı, havadar bir iç mekan hissi yaratmak mümkün olabilir. Aşağıdaki fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi ev toplamda 140 m² alan üzerine kuruludur ve sanatsal duyguların ifade edilebileceği özel bir köşe bulundurur.

Tasarımcıların tanımına göre mekanın düzeni basit ve açık, “Ayrı bir günlük bölge, yemek odasıyla bağlantılı olan oturma odasını ve fonksiyonel, sürgülü kapıları olan mutfağı içeriyor. Bu kullanılmayan tüm araçları gizleyebilir. Ayrıca rahat yatak odalı, özel banyolu, dolap ve çamaşır odalı özel bir alan daha var. Bu iki yaşam alanı Tymek Jezierski’nin bir Polonyalı grafik sanatçısından duvar resmi sanatıyla süslü bir bölme duvarla ayrılmış. Konutta modernist karakter vurgulanıyor. Fotoğraflar Rafal Lipski tarafından çekildi.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *