THE OLD DEPOT WAS CONVERTED INTO PUB

ESKİ DEPO BİRAHANEYE DÖNÜŞTÜRÜLDÜ. Tasarım dünyasında eski binaları dönüştürme projelerine bir yenisi daha eklendi. Eski bir depo, Napotz bira fabrikasına dönüştürüldü. Sanayi tarzı bir depoyu farklı malzeme ve mobilya ile birahaneye değiştirildi.Cerveceria en Durango

Cerveceria en Durango

Stili, ahşap, tuğla, çelik, cam ve bakır gibi maddelerin kullanımı için ayarlanmıştır. İlk fikir, sokaktan tesislerinde işletme ve ayar görürdünüz çarpıcı bir cephe oluşturmak oldu. Iç ve dış arasındaki sıvı iletişimini sağlamak , pencerelerden dışarıya açık bir yoldan geçenler, farklı giren tipik bir bira Galicia Bask alım-satım yapan benzersiz bir geziye Napozt şehrindeki hale davet etmek.

Cerveceria en Durango

Cerveceria en Durango

Dekor, farklı yerel ortamlar yansıtırken , uzakta bira tipik kavram almak istedi. Biz halkın üç alanları ayırt edebilir. Tesislerinde girişinde bir kanepe alanı, yüksek tablolar, alçak masalar ve başka bir bar alanı bir alan. Birinci bölge, binaların girişinde yakın, iki büyük deri kanepeler ve ahşap masa ve müşteri davet metal sandalyeler keyifli ve konforlu bir zaman hakim olan var iki alan vardır. Ana cazibe gibi bira iş depolamak iki büyük bakır tanklar ahşap bar, tarafından işgal tesislerinde merkezi alanı.

 

NAPOZT-brewery-by-Gespronor-A-Coruña-Spain-10

Son olarak, ahşap dışkı ve metal, odanın arkasındaki bir toplama alanı ile yüksek ahşap masa bir alan. Cam ve çelikten yapılmış bazı büyük kapılar vurgulayarak banyo bulunduğu ev geri. Yerel genel aydınlatma farklı odalarda lambaları asılı teller oluşur. Bütün yer dikkatle müşterinin kalmak daha rahat yapmak küçük dokunuşları ile dekore edilmiştir.

 
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *