LET’S INCREASE THE POWER OF YOUR SPACES INSPIRED BY NATURE

DOĞADAN İLHAM ALARAK  MEKANLARIMIZIN ENERJİSİNİ YÜKSELTELİM

Sonbaharın yaklaştığı şu günlerde doğadan gelen yaşamımızdaki değişime hazır mıyız? Enerjimizi tatil ortamlarından yoğun iş ortamlarına girmeden önce yükseltmeye ne dersiniz? Sadece bedenimizde değil mekanınızın enerjini yükselterek! Nasıl mı tabii ki doğanın güzelliğinden, gücünden ilham alarak! Bedenimizde yaptığımız detox gibi. Mekanımız da da detox yapıp doğanın taze nefesini mekanımızdan içeri alarak! Aynı zamanda hem moda alanında hem de tasarımda, 2016-2017 yılı görmeye devam edeceğimiz doğadan ilham alan desenlerle.

Her mevsimin kendine has güzelliği tartışılmaz. Biz tasarımcılar için doğadan tasarımlar her daim mekanımıza ilham kaynağı olmuştur. Doğanın güzelliği, gücü her mevsim her yerde! Kent yaşamı her ne kadar sevilse de sevilmese de, insanın yeşile ve doğaya olan her daim ihtiyacı yadsınamaz. Kentte yaşayan pek çok insan da, açık havaya ve doğaya özlem duyuyor ancak sadece hafta sonları bu özlemi gidermek için yeterli olamayabiliyor. Tasarımcılar da bu özlemden yola çıkarak her mevsim doğadan iham alan tasarımlar yapmışlar. Enerjinizi yükselteceğinizi umduğumuz, sizler için seçtiğimiz iç mimari tasarımlarındaki detaylara göz atmanızı öneririz.

İster yazlık alanlar olsun, ister kışlık alanlar olsun çiçekler, ağaçlar mekanların olmazsa olmazları! Perdelerde, döşemeliklerde, duvar kağıtların da mekanlarınızda nerede detox yapacaksanız o alana doğadan ilham alarak, taze nefes verebilirsiniz. Tabii ki bu şekilde hem yaşadığınız alanların hem de yaşamınızın enerjisini yükseltirsiniz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *