LET’S DESIGN YOUR SPACES WITH PINK GLASS

Bu yıl pembenin bomba gibi etkisini her yerde görsek de eğer evinizde her odanızı pembe yapmak istemiyorsanız. Bir evin iç tasarımı için öncelikle pembe tonların vazgeçilmezi olan odaların hangileri olduğuna karar verelim. Örneğin pembe renk özellikle yatak, oturma odalarında  rahatlıkla seçilir. Bir salonun bir duvarının, pembe ile boyatıldığını düşünün. Beyaz bir odada pembe seçilen koltuk bizce muhteşem olur.Çok tartışmaya gerek yok yapanlar yapmış. Hadi bizde yapalım diyorsanız sizin için seçtiğimiz örneklere göz atın! İster evinizin dış cephesini pembeye boyatın ister iç tasarımında pembenin ağırlıklı tasarlandığı mekanlar yaratın. Dikkat etmeniz gereken detaylar. Koltuk ve duvarlarınızda renk seçerken pembeyi cesaretle seçin. Tüm alanınızda pembe seçmeye.Birbirinden renkli, kostümümüzün tamamlayıcısı olan pembe gözlük yaşam ile pozitif bağlantı kurmak açısından tercihimizdir. Onlar hem pozitif hem de eğlencelidir. Bu yazımızı da yazarken yaşadığımız alanları hem eğlenceli hem pozitif bu yıl trendlerine nasıl uygun tasarlarız, sorusuna cevap bulmak için pembe gözlükle tasarladık!

Pembe renk her ne kadar doğduğumuz günden itibaren bayanlara yönlendirilse de, erkeklerden çok bayanlar beğense de yaşam alanlarımızı tasarlarken, kız çocuklarının odaları için öncelik olsa da bu yıl tasarım alanların da kadın, erkek, çocuk demeden tasarım alanlarında tercih edilen renklerin başlarında sezona damgasını vurdu!Birbirinden renkli, kostümünüzün tamamlayıcısı olan pembe gözlükleri eğlenceli yaşamla pozitif bağlantı kurmak açısından da her daim seçeriz. Yaşamda olduğu gibi bazı renkler daha karamsar, bazı renkler daha eğlendiricidir. Bizde renk paletindeki renkler gibi yaşamımızda zaman zaman karamsarlaşıyoruz, ya da seviniyoruz. Bu yazımızda yaşama mekanımıza pembe gözlüklerle bakarak, karamsarlığımızdan sıyrılmak için sizler için birbirinden değişik ton ve malzemede tasarlanan pembe tonun hakim olduğu seçimler yaptık! Sizde bu mekan tasarımlarınızdaki püf noktalarını mekanlarınızda uyarlayarak mekanlarınızı şık olduğu kadar pozitif, eğlenceli hale getirebilirsiniz. Mekanlarınızı unutulmaz kılmak, misafirlerinizi eğlendirmek için pembenin hakim olduğu mekanlar her daim dikkat çekici, her daim şıktır.

Bu yıl pembenin bomba gibi etkisini her yerde görsek de eğer evinizde her odanızı pembe yapmak istemiyorsanız. Bir evin iç tasarımı için öncelikle pembe tonların vazgeçilmezi olan odaların hangileri olduğuna karar verelim. Örneğin pembe renk özellikle yatak, oturma odalarında  rahatlıkla seçilir. Bir salonun bir duvarının, pembe ile boyatıldığını düşünün. Beyaz bir odada pembe seçilen koltuk bizce muhteşem olur.

Çok tartışmaya gerek yok yapanlar yapmış. Hadi bizde yapalım diyorsanız sizin için seçtiğimiz örneklere göz atın! İster evinizin dış cephesini pembeye boyatın ister iç tasarımında pembenin ağırlıklı tasarlandığı mekanlar yaratın. Dikkat etmeniz gereken detaylar. Koltuk ve duvarlarınızda renk seçerken pembeyi cesaretle seçin. Tüm alanınızda pembe seçmeye cesaretiniz yoksa araya beyaz rengi katarak mekanınıza aydınlık bir hava katabilirsiniz. Ya da mekanın tüm alanlarında pembe ile ton in ton olan pembe tonlarını rahatlıkla bir arada kullanabilirsiniz. Klasik mekanlar da rahatlıkla kullanıldığı gibi modern mekanlarda da tercih sebebidir.EN güzel pembe renklerden oluşan bir görsel galeri hazırlayıp paylaşıyoruz. Umarız sizde beğenirsiniz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *