DOĞAYI DESTEKLEYEN ŞIK MUTFAKLAR / Stylısh kıtchens those support the nature

Günümüzde mutfağını yeniden tasarlamak ve yenilemek isteyenlerin işi çok kolay görünmesine rağmen aslında çok zor. Neden mi? Çünkü her geçen gün teknolojik yeniliklere uyum sağlama süreci doğrultusunda; daha şık, daha rahat, daha gelişmiş mutfaklar tasarlanıyor ve insan seçimde zorlanıyor. Modern, klasik ana başlıklarda renk, stil, malzeme ve fonksiyonel olarak göze çarpan mutfaklar cazibeleriyle yemek yapma ve zevkle de bu yemeği sevdiklerinizle birlikte yeme isteğini kamçılıyor.

Nowadays although it seems like it’s easy to redesign and restore the kitchens, as a matter of fact it’s difficult. You know why? Because day by day more stylish, more comfortable and developed kitchens are designed in the direction of orientating technological developments, it’s hard to choose. In Modern, classic main topics, the kitchens are conspicuous as color, style, material and functional. The attractiveness stimulates the cooking and eating desire. 

Untitled-5 copy

Son günlerde biz tasarımcılar, mutfaklar arasında seçim yapmakta zorlanırken, beni teknolojisi kadar doğa konseptiyle etkileyen mutfaklardan Nolte’yi bu yazımda kullanmak istedim. Bir klasik değerinde olan Nolte Mutfak, üstün Alman teknolojisinin yanı sıra, doğa temasını desteklemesi sebebiyle beni etkisi altına almayı başardı.

While having a difficulty to make a choose between the kitchens, I wanted to use Nolte in my article which impressed me with not only its technology but also its nature concept. Nolte kitchen is worth of classic, besides its advanced German technology, it managed to take hold of me owing to support the nature theme.

Untitled-2 copy    Untitled-4 copy

Ayrıca geniş renk skalası ve malzeme alternatifi ile kişiye özel seçim sunan Nolte Mutfak, klasikleşen tasarıma iyi bir örnek. Cam, ayna, doğal ahşap, vs birçok alternatif malzemeye dikkat çeken mutfaklarda, kısa süren yaz aylarının keyifli sofralarını unutulmaz kılmak, şık bir mutfak kadar seçtiğiniz renklerle de mümkün. Renk ve uyum konusunda tutucu olmayın. Son yıllarda yükselen trend olan doğa destekli mutfaklara örnek olan mutfak seçiminiz kadar stratejik noktalara koyacağınız bir kaç mum ,veya meşaleler akşam kadar gündüz bile mutfağınızda yapacağınız keyifli sohbetler için romantik atmosferler yaratacaktır. Doğal mekanlar yaratmak istiyorsanız çiçeklerinizi yerleştirmek için mutfağınıza uyumlu aksesuarlar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Nolte Kitchen which offers personal options wide color scale and material alternatives, is a good sample to classic design. In the kitchens, many alternative materials like glass, mirror, natural wood attract attention. It’s possible to make enjoyable meals in short summer months unforgettable in a stylish kitchens with the colors you choose. Don’t be conservative on color and harmony. Several candles or firebrands even in day time will create romantic atmosphere for enjoyable talks in the nature supported kitchens. If you want to create natural environment, you can easily use harmonic accessories to place flowers in the kitchen.

Untitled-3 copy

 

Hepimizin bildiği gibi doğaya saygı ve çevre bilinci son yıllarda daha çok artmaya başladı. Ekolojik tasarım artık, estetik stil ve işlevsellik kadar önemli. İleri teknolojinin ekolojik anlayışında, yenilikçi tasarımları mutfaklarda da kullanarak hayatımızı kolaylaştırmamız artık çok kolay. Mutfaklarda, minimalist stilin yanı sıra, futuristik klasik stilin seçimi size kalmış. Gerçi son günlerde moda ve iç mimaride oklar 1950 ve1960 lı yılların yanı sıra eklektizmi gösteriyor.

As we all know, respect to nature and environmental conscious began to increase lately. The ecologic design is as important as esthetic style and functionality ever after. In ecologic consciousness of advanced technology, it’s easy to make our lives easier by using innovative designs in the kitchens. You may either choose minimalist style or futuristic classic style…it depends on you. The fashion shows 1950’s and 1960’s interior architecture as well as eclecticism though.

 Untitled-1 copy

Siz de mutfağınızda değişiklik yapmak isteyenlerdenseniz karar vermeden evvel Nolte Mutfağa uğrayıp zengin seçeneklerini görüp değerlendirmenizde fayda var. Çünkü yaşamın sırı; kaliteli, şık aynı zamanda da teknojiyi ve doğayı destekleyen tasarımlarda.
Sevgiyle kalın…

If you want to recast your kitchen, you have to come by Nolte kitchen and see the rich options before you make a decision. Because the secret of life is in stylish as well as nature and technology supported designs. Take care…

dekorasyon dekarosyon (2)

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *