STRONG ENERGY OF NATURAL GEMSTONES < DOĞAL TAŞLARIN GÜÇLÜ ENERJİSİ

DOĞAL TAŞLARIN GÜÇLÜ ENERJİSİ. MERCAN da Cardio kehribar gibi fosilleşerek oluşmaktadır. Örneğin SEDEF bizi negatif enerjilerden arındırdığı Için Kullanıldığı alanlar meditasyon merkezleri olabilir.Ayrıca metal ettik su elementine ve İhtiyaç duyan kisiler Için de faydalıdır. Ametist insanları ayık tutmak, düşünceleri hisleri berraklaştırdığı konsantrasyonu artırdığı Için çalışma mekanlarında Kullanılabilir. SARI TOPAZ gibi Rahat dinlendirici uyku sağladığı Için yatak odalarında hastahanelerde Kullanılabilir ettik ettik. Sağlığımızda imkb Bağışıklık Sistemimiz Için gereklidir. JASPER sindirim Sisteminde Kullanıldığı Için yemek odalarında Veya restaurantlarda, YAKUT cinsel problemlerde etkin’ait oldugu icin cinsel problemleri Olan evli çiftlerin mekanlarında kullanılması tavsiye edilir. KUVARS cam gibi saydam Bir özelliğe sahiptir. PEMBE taşı denir aşk kuvarsa. Kısırlığa Karşı da koruyucudur. Bu sebepten romantizm Yaratmak ziyaretinde çocuk sahibi olmak isteyenlerin Evlerinde Kullanılır.

MERCAN sadece kehribar gibi fosilleşme tarafından bulunmaktadır. Bunun kullanım alanları meditasyon merkezleri olabilir, böylece, örneğin, Sedef negatif enerji bizi temizler. Bunun yanı sıra, metal ve su elemanları ihtiyacı olanlar için yararlıdır. AMETHYST, insanlar uyanık olun duygu ve düşüncelerini açıklamak ve konsantrasyonunu artırmak için çalışıyoruz alanlarda kullanılabilmektedir. O, konfor ve rahatlatıcı etkileri sayesinde uyku yardımcı olduğu DOĞU TOPAZ yatak odası ve hastanelerde kullanılabilir. Biz sağlıklı olduğunda da bizim bağışıklık sistemi için gereklidir. O sindirim sisteminde kullanılan için yemek odaları ve restoranlarda Jasper kullanılması tavsiye edilir; Cinsel sorunlar üzerine etkileri vardır, çünkü cinsel sorunları var evli-çiftler için yerlerde DOĞU RUBY. QUARZ sadece cam gibi şeffaftır. PEMBE QUARZ aşk taşı denir. Bu kısırlığa karşı koruma sağlar. Romantizmden ve çocuk sahibi olmak isteyenlerin evlerde kullanılan budur.

1

2
Yarı Değerli taşlar değişik Anlamlar taşır
LAPİS LAZULİ’nin Türkçe Karşılığı imkb gök taşıdır. Yunanlılar Romalı A.Ş. hükümdarlar Tarafından imkb korunma niyetli kullanılmıştır. Alın boğaz çakrasında Etkili Olduğu Test edilmistir hormon bezlerinde etkilidir ettik ettik. Duygu A.Ş. düşüncelerinizi ifade edebilmeniz Için idealdir.Bu sebepten konferans salonlarında Veya Toplantı odalarında Kullanılabilir. ALTIN ​​bütün, çakralarda etkilidir, metabolizmanın aktif Sağlıklı Olmasını Sağlar ettik. İnsanın Kendisine Olan güvenini artırır. Ancak hırs da altının Etkisi altındadır. Altın, Diğer Taşların da etkisini arttırmaktadır.Mesela, camla Kullanılan altın tozuyla Ortaya çıkan mozaik taşlarında bu sebepten metabolizmamızda Etkisi Vardır. Bu yarı Değerli taşlar sağlığımıza sağladığı faydalarının yanısıra estetiksel Olarak da oldukca göz alıcı siktir ettik.

Yarı değerli taşlar var
farklı anlamlar
Lapis Lazuli Türkçe olarak meteor demektir. Yunan ve Roma beyleri tarafından güvenlik için kullanılacak kullandı. Bu alın ve boğaz çakra etkili olduğu ve hormonların etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bizim duygu ve düşüncelerini ifade etmek için idealdir. Konferans salonları ya da toplantı odalarında kullanılan budur.
ALTIN ​​tüm çakraların etkilidir, bu metabolizma aktif ve sağlıklı olmanızı sağlar. Bu özgüven yükseltir. Ancak, hırs altın etkisi altında. Altın, diğer taşlar etkilerini artırır. Örneğin, cam tozu ve altın mozaik taşlar bizim metabolizma üzerinde bazı etkileri vardır. Bu taşlar sadece bizim sağlığımız için avantaj sağlamak değil, aynı zamanda estetizm açısından çarpıcı ve zarif görünüyor.

3

4

Son günlerde mekanlarda enerji boyutundaki çalışmalarıma eklediğim kullanacağınız bu yarı Değerli taşları yaşamınızdaki etkisini kullandıkça Daha çok göreceksiniz. Boyut önerim, mekanlarınızda kullanamazsanız safra aksesuar Olarak kullanabilirsiniz. Yarı Değerli taş olmazsa bile Doğal taşları mekanlarınızda kullanabilirsiniz. Mermer gibi sağlığımıza Faydalı Olan Doğal taşları Tercih edebilirsiniz. Sizin Için seçtiğimiz Mermerler Tekmar Mermer, Federal Mermer Kaya Mermer firmalarından ettik. Yarı Değerli taşlar Için Tekmar firmasıyla bağlantıya geçebilirsiniz. Ancak verdikleri şifa Açısından Değerleri aynıdır. Renkleri, insan psikolojisi uzerinde önemli Diğer etkiye Sahip oldugu icin bedensel, zihinsel Veya ruhsal tepkilere sebeb Olabilir. Ben enerji boyut açısından benim iş gündeme eklediğiniz yerlerde kullanılan bu taşlar etkisini göreceksiniz. Ne tavsiye sen yerlerde bunları kullanamazsınız eğer aksesuar olarak kullanabilirsiniz olmasıdır. Eğer yarı değerli taşlar kullanmak yapamıyorsanız, o zaman yerlerde doğal taşlar kullanabilirsiniz. Sen mermer gibi sağlığımız için yararlıdır doğal taşlar tercih edebilirsiniz. Ne biz sizin için seçmiş Tekmar Mermer, Federal Mermer ve Mermer Kaya vardır. Sen yarı kıymetli taşlar için Tekmar Mermer irtibata geçebilirsiniz. Bununla birlikte, bunun değeri içerir tedavi açısından aynıdır. Renkleri insan psikolojisi üzerinde önemli etkilere sahip olduğundan, bunlar duygusal, zihinsel ve ruhsal reaksiyonlara neden olabilir.

5

6

 

mayıs (4) mayıs (3)

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *