TRANSFER THE ART CREATED IN NATURE INTO YOUR SPACES < DOĞADA YARATILAN SANATI MEKANLARINIZA TAŞIYIN

DOĞADA YARATILAN SANATI MEKANLARINIZA TAŞIYIN. Sonbahara girdiğimiz, yeniliklerin en çok hissedildiği şu günlerde, sanat doğada yaratılırsa ve siz bu sanatı mekâ.nlarınıza taşırsanız; nasıl bir sonuç alırsınız, sorusunun cevabını sizler için araştırdım. Sonuçta muhteşem bir alternatif ile karşılaştım: Mermer. Mekân tasarımında kullanılan, insanda hayranlık uyandıran mermerin en önemli özelliği teknolojik olmasının ve ölçülerinin yanı sıra şıklığı ile de dikkat çekiyor olması. Bu malzemeler banyolar için üretilse bile siz, sınır tanımayarak salonlarınızda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Seçiminiz salon değil; banyo ise ayrıca seçimlerde büyük ayna, çift lavabo ve trendy olan aligator deri görüntüsü size önerimiz. Doğa sanatı mermer malzemesini tanımak istediğimizde nasıl üretildiği, hangi ölçülerde olduğu, şaşırtan özellikleriyle bizi kendine hayran bırakıyor.

Aside from the beige, white, light grey shades we have chosen for you, enjoy creating a personalized and trendy space by transferring the most natural states of art in nature just like painted by the hands of an artist on a canvas. As we are entering fall, the season when change is most felt, I have researched for you the answer to the question what would the results be if art is created in nature and if you transfer this art into your spaces: Marble. The most important feature of marble used widely in design creating awe, is that it is technological, available in any desired size as well as being very stylish. Even though these materials are made for bathrooms, you are free to use them in your living rooms. If your preference is bathroom and not living room, then we are suggesting a large mirror, double sinks and the trendy alligator leather look. Marble, which is the artwork of nature, impresses us with the way it is produced, its sizes and amazing features.

a b

Özellikle teknolojik doğal taş ve mermer üretimi konusunda uzmanlaşmış bir fabrika olan FMG (Fabrika Marmie Graniti) doğanın yıllarca taşlar üzerinde yarattığı sanatın en çarpıcı örneği olan mermer dokusuna yeni teknoloji yöntemlerini uyguluyor. Day Yapı’da bulabileceğiniz, hem doğal mermer görünümlü, hem porselen teknolojisi ile üretilmiş ekolojik ve dayanıklı ürünler adeta sanat eseri niteliğinde. 150 x 300cm ve 100 x 200 cm gibi ebat ve 6 mm ile 3 mm kalınlık opsiyonlarıyla tasarımlarınızı güzelleştirmek, eşsiz bir bütünlük yaratmak teknolojik mermerler ile mümkün. Nefes kesen görüntü ve yüksek dayanıklılık, yaşam alanlarınızı size özel hale getiriyor. Sizin için seçtiğimiz bej; beyaz; açık gri tonların yanı sıra sanki bir ressamın tuvalinden çıkmış gibi boyanan doğadaki sanat eserlerinin en doğal halini mekânlarınıza taşıyarak hem trendy hem de size özel olan bir alan yaratmanın keyfini çıkarın.
FMG (Fabrika Marmi e Graniti), a factory specializing especially in technologic natural stone and marble production, applies new technology methods on marble texture, a striking example of the art created on stone by nature for many years. Ecological and durable products which both have natural marble looks and are produced with porcelain technology are like pieces of art. Making your designs more beautiful and creating a unique wholeness in your designs with sizes such as 150X300 cm and 100X200 cm and thickness of 6mm and 3mm options is possible with technological marble. A breathtaking look and maximum durability personalizes your living spaces.

c

d

174-175 (2) 174-175 (1)

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *