Doğa içinde yalın çizgilerde tasarlanmış modern ev; Modern home designed in lean angle of the inner nature

Reader & Swartz Architects Virginia’daki 1970’lerin çiftlik evinin küllenmiş ateşini, modern bir tasarımla tekrar alevlendirmek istedi. Başarılı bir restorasyon çalışmasına imza attı.

Eski ve sıkıcı tasarım modern evler için bir örneğe dönüştürüldü. Virginia Farmhouse (Çiftlik evi) tamamen, eski ve sağlıklı yaşamı aileye kazandıracak şekilde yenilendi. Mimarlar, “Evin küf sorunu vardı ve bunun sonucu olarak sahipleri solunum zorlukları çekiyordu” diyor. Açık mavi renginde eski bir çiftlik evinin bir kopyasıyla değiştirileceğini hayal edin. Nasıl değiştirirdiniz? Ev dekorasyon yorumunuz nasıl olurdu?

Frederick County, Virginia’daki bu 70’ler çiftlik evi tamamen yeşil, yetişkin ağaçlar tarafından sarılmıştı. Bu onun en önemli özelliğiydi ve herkes eski çiftlik evinin kurtarılmaya değer olduğuna ikna olmuştu. Mimarların açıklaması şu şekilde: “Evin bulunduğu yer nedeniyle ve sahiplerinin doğal güzelliklerin korunması konusunda endişeli olması nedeniyle yıkım yapmamaya ve taşımamaya karar verdik. Tasarım fikri, temelde orijinal evin ana görünüşünü fazla bozmamaktı, dış alanlara yardımcı olacak ve güneş ışığını optimize edecek iki kanat ekledik.” Evin fotoğrafları Hoachlander Davis Photography tarafından çekildi.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *