CIVIL CIVIL BAHARI HİSSETTİĞİMİZ ŞIK MEKANLAR..

Baharı mekanlarda her daim hissetmek koleksiyoncular için ilham kaynağı olmuştur. Bu yazımızda sizlere kırsal yaşamın sadeliği, yaban çiçekleri ile bezenmiş çayırların güzelliği ve ustalıkla yumuşatılmış soluk ve canlı renklerin kullanıldığı çağdaş ve klasik mekanlardan bahsedeceğiz.
cx

csa

dw

sqq

xc

Baharın ilham kaynağı olduğu koleksiyonlar hareketli hayvanlar, kır çi­çekleri, zarif ekose ve desenlerle süslenmiş basma kumaşlar, doğal dokulu ekoseler ve süngerle boyanmış tarzda duvar kağıtlarını içermektedir. Koleksiyonun karakterini sadece desenler değil, aynı zamanda canlı indigo mavisi ile zeytin yeşilinin karışımı zengin terrakota toprak yeşili, bej ve kremin çeşitli tonları, leylak ve nane yeşilinden oluşan renk cümbüşü belirlemektedir.

Başlıksız-1

Başlıksız-dd

cv

d

a

Koleksiyonun geniş bir yelpazede olması, rustik bir kır kulübesinden şehirdeki geniş bir apartman dairesi­ne uygulanabilmesine olanak sağlamaktadır. Cıvıl cıvıl baharı çağrıştıran mekanlarla girin bahara. Sade olan mekanlarınızı canlı renkli kumaş, yastık ve per­delerle canlandırın. İçimizin kıpır kıpır olduğu şu bahar günlerinde bu duygularınızı me­kanlarınızda hissedin. Yapacağınız tek şey sunacağımız koleksiyonlardan yararlanıp mekanlarınıza doğa­yı getirmek. Baharı gerek renklerle mekanınıza taşıyabiliriniz. Mo­dem ve çağdaş ev ofislerin yanı sıra klasik çizgideki mekanlar için de ideal olan bu koleksiyonlar ipek gibi doğal malzemeler ile dokunmuşturBirbirine kombinli olan kumaşlar ve duvar kağıtları sonsuz bir seçim olanağı sunmaktadır. Bu koleksiyonlar klasik mekanların ağır havasını bile cıvıl cıvıl şık mekanlar haline rahatlıkla getirebiliyor­lar.

dd

dda

dds

ds

Antika goblenlerin ve işlemelerin  nadiren bulunduğu günümüzde  18. ve 19. yüzyıl ör­nekleri ile yaratılan perdelik  kumaşlar, oriji­nal goblen yastıklar, işlemeli yatak örtüleri ve atkılar güzel döşenmiş evlerin dekorasyo­nunu tamamlamaktadır. Eğer bu mekanlar sizin verdiğiniz tarz ise, ağır ve klasik havadaki mekanlarda yapaca­ğınız bazı değişiklerle bu tarz mekanlara kavuşabilirsiniz.

s1

s2

s3

s4

s5

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *