NATURE PASSION AT CATE BLANCHETTE ‘S DREAM HOME

 CATE BLANCHETTİN RÜYA EVİNDE DOĞA TUTKUSU
Avustralyalı aktris Cate Blanchett‘ın kocası Andrew Upton ile paylaştığı nefes kesen satılık evinin iç-dış mekan tasarımını incelerken rüya ev belki de satılmış olacak ve bizler de belki rüyadan uyanacağız. Bu yazımızda hayranları için Avustralya’daki lüks Hunters Hill bölgesinde bulunan Cate Blanchette’ın evini sizler için mercek altına aldık. Beş yatak odalı ev için istenen fiyat $14.750.000. Ancak daha düşük fiyattan satışa sunulmasına rağmen evin dikkat çekici panoramik manzarası ve Lane Cove Nehrine doğrudan erişimi olması evin rüya ev sınıfına girmesine engel olamıyor.
Çevre dostu kumtaşı ev, mimarlar Nadine Alwill ve Stephen Lesiuk tarafından 1877 yılında inşa edilmiş olup 2007 yılında restore edilmiş. Evin iki katı göz alıcı cam cephe ve yüzen çelik merdiven gibi modern tasarım öğeleri ile yenilenmiş. Ev, Hristie’nin Uluslararası Gayrimenkul Ken Jacobs listelemesinde çevre dostu ev seçilmiş.

Cate Blanchette rüya ev

Evin iç mimari tasarımını genel olarak incelersek eğer; minimal tarzın yalın halinin yanı sıra endüstriyel tarzla ve retro tarzın harmanlanıp güncellenmiş olduğunu görüyoruz. Tabii ki evin her köşesinde seçilen tablolarda Cate Blanchett’ın çağdaş sanata olan merakını da görmezden gelmek imkansız. Beyaz rengin hakim olduğu banyodaki duvarda duran çağdaş tablonun yanı sıra, retro tarzda döşenmiş olan oturma odasında seçilen tablo Cate Blanchett ve eşinin doğaya ve çağdaş sanata olana ilgisini fazlasıyla anlatıyor. Özellikle rüya evin konumunun doğayla ilişkisi çiftin yaşamlarında olmazsa olmazın doğa olduğunu rahatlıkla gösteriyor.

Cate blanchetecrüya ev 2 kopya cate blanchette 2 cate blanchette doğa cate blanchette rüya cate blanchette

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *