ROMANTICISM IN THE DETAILS

ROMANTİZM AYRINTIDA GİZLİDİR

Sevgililer gününü evinde sevgilileriyle, sevdikleriyle geçirecekler, sevgililerine yapacakları hoş detaylarla bugün hoş süprizler yapmayı planlayanlar. Seçimlerimizdeki küçük ayrıntılar sizler için. Romantizmi çağrıştıran küçük ayrıntılar… Aşk bir güne, bir detaya sığdırılamaz. Buda önemli bir ayrıntı ancak “Sevgililer günü olsa olsa 365 günün sembolü olabilir. Çünkü gerçek aşk 365’in her bir gününün anlarından oluşur.”

Peki nedir o aşk anları? Sevgiliyle parkta yaptığınız el ele bir yürüyüş, yan yana oturup okunan kitaplar, uzaklara bakıp beraber kurulan hayaller aşkın sadece göz göze mum ışığında yenen yemeklerde değil de günlük hayatın koşuşturması içinde paylaşılan küçük ayrıntılarda, bulunabileceğini hepimize gösterir. “Aşk şaşırtır, her anı günden güne değişir; bazen bir öpücük, bazen renkli bir günbatımını izlemektir. Diğer günler bir dondurmayı eşinle paylaşmak ya da en yakın arkadaşınla altı saat boyunca muhabbet etmektir.” Evimizde mum ışığında, çiçeklerle, güllerle donattığımız yemek odasında yediğimiz yemekler, paylaştığımız anlar sadece anlardan bazıları.

Sizin için seçtiğimiz her kareden romantizmi yansıtan ayrıntılardan en önemlileri mumlar, buket güller, yemek takımlarında ki romantizmi çağrıştıran desenli yemek, çay, kahve takımları. Bu öneriler doğrultusunda canlı çiçekleri mumları sadece yemek masalarına değil mekanlarınızın her alanına, salonlarınıza olduğu mutfağa, banyoya, antreye bahçelere, balkonlara, verandalara ve terasa taşıyabileceğiniz şık romantik ambiansları taşımak. Bu detaylarda çiçeklerin gücü tartışılmaz, özellikle güllerin.

Sevgilinizle sevdiklerinizle hoş ayrıntılarda romantizmi derinden hissedeceğiniz güzel, hoş bir sevgililer günü geçirmenizi dileriz. Sadece bugün değil yılın her günü. Eğer tarzınız romantizm ise evinizin her köşenizde duvarlarınız, döşemelikleriniz seçeceğiniz renkler pastel renkler olabildiği gibi kırmızının hakim olduğu mekanlar da olabilir.

ROMANTİZM 2ROMANTİZM 4ROMANTİZM1
ROMANTİZM5ROMANTİZM6ROMANTİZM7ROMANTİZM8romantizm11

Yazının devamı içi www.archisections.com a bakabilirsiniz

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *